קרדיט תמונה FREEPIK

החלקת שיער כבר מזמן הפך לטרנד חם במיוחד במדינה מתולתלת כשלנו. ישראלים וישראליות רבים עלולים לשאול מה הדרך הטובה, הבריאה והבטוח ביותר להחלקת השיער שלהם. התשובה ברורה כיום מאי פעם, בזכות המוצרים להחלקת השיער של חברת אטרקטיבו. מותג אטרקטיבו בעל פורמולה ייחודית מספרד, עם מבחר רחב של מוצרים למספרות ואנשים פרטיים, להחלקת שיער אורגנית לכל סוגי השיער. כזאת שתוכל לתת מענה מדויק לכל סוג שיער שיכול להיות לכם. בזכות החלקת שיער אורגנית, גם השיער שלכם יכול להיות חלק, בעל מראה בריאה שיחמיא לכם.

החלקת שיער אורגנית

החלקת שיער אורגנית משקמת שיער פגום ומתאימה לכל סוגי השיער כגון שיער מתולתל או מתולתל מאוד, שיער צבוע, פגום או שרוף. הוא אינו מכיל פורמלין, גופרית וכימיקלים אחרים המזיקים לבריאות השיער ומעניק לכל אחת את האפשרות לעצב את שיערה בנוחות וליהנות משיער חלק ומשיי. החלקת שיער אורגנית אינה פוגעת במבנה השיער, מה שהופך אותו לשונה מפורמולות אחרות להחלקת שיער רגילות.

למה לבחור בהחלקת שיער אורגנית?

גברים ונשים רבים, בעלי שיער גלי או מתולתל חולמות על שיער חלק ונוח לעיצוב. כיום ישנן אפשרויות רבות לשינוי מראה השיער שלנו אך יש להבחין בין סוגי מחליקי השיער מכיוון שיש פורמולות שונות לסוגי שיער מסוימים. החלקת שיער מקצועית כוללת החלקה זמנית כמו החלקת שיער ברזילאית, החלקת שיער מינראלית או החלקת שיער קרטין. שמשקמת שעוטפת את השיער אך גם שוטפת את השיער לאורך זמן. ישנם גם מחליקי שיער רגילים שמשנים את מבנה השיער על מנת לעצב אותו מחדש אך באמצעותו פוגעים בשיער בצורה אגרסיבית. בחירה בהחלקת שיער אורגנית לכל סוגי השיער של אטרקטיבו, מכוונת בדיוק לפתרון החלקת שיער אורגני. העושה שימוש בשיטות החלקת שיער מינרלית, החלקת שיער בלונדיני, החלקת קרטין, מסיכה טיפולית ועוד. סיבה נוספת לבחור בהחלקות השיער של אטרקטיבו היא שמדובר בהחלקת שיער באישור משרד הבריאות.

החלקה אורגנית – החלקה בטוחה

החלקת שיער אורגנית בעזרת המוצרים של אטרקטיבו אינה פוגעת בשיער כי היא אינה מכילה חומרים מזיקים אלא חומרים המזינים את השיער והיא מותירה אותו חלק ומבריק. מדובר במחליק שיער קבוע שהפורמולה שלו כוללת מרכיבים מחומרים אורגניים ומבוססת על פורמולה שונה משאר החלקות הרגילות. היתרון שלו על פני נוסחאות החלקות שיער אחרות הוא העובדה שהחלקה אורגנית מאפשרת שיער חלק לצמיתות מבלי לשנות את מבנה השיער וכך ניתן לשמור על בריאותו כבר מהטיפול הראשון. החלקה זו מתאימה לכל סוגי השיער, כולל שיער צבוע מאוד או מתולתל. כמו בהחלקות רגילות אחרות, החלקה אורגנית כוללת גם מרכיבים נוספים המסייעים בהזנה והגנה על השיער.על שיער חלק ונוח לעיצוב. כיום ישנן אפשרויות רבות לשינוי מראה השיער שלנו אך יש להבחין בין סוגי מחליקי השיער מכיוון שיש פורמולות שונות לסוגי שיער מסוימים. החלקת שיער מקצועית כוללת החלקה זמנית כמו החלקת שיער ברזילאית או החלקת שיער קרטין משקמת שעוטפת את השיער אך גם שוטפת את השיער לאורך זמן. ישנם גם מחליקי שיער רגילים שמשנים את מבנה השיער על מנת לעצב אותו מחדש אך באמצעותו פוגעים בשיער בצורה אגרסיבית.

החלקת שיער אורגנית ללא ניסויים בבעלי חיים

כל המוצרים של חברת אטרקטיבו, למספרה ולאנשים פרטיים, לא עברו ניסויים על בעלי חיים. באטרקטיבו אנו מאמינים בהרמוניה ושיתוף פעולה עם הטבע, הרמוניה שיודעת להשתמש בכל הסגולות של חומרים טבעיים, ואינה פוגעת בסביבה או בבעלי החיים. כאשר בוחרים במוצרים להחלקת השיער של אטרקטיבו, אתם בעצם בוחרים בחברה מוסרית, שדוגלת בשימוש בחומרים טבעיים בלבד, וללא ניסויים אכזריים בבעלי החיים המסכנים. תוך כדי החלקת השיער שלכם. צרו קשר כבר היום וגם אתם תוכלו ליהנות משלל הסגולות של המוצרים הטבעיים שלנו, לצד מצפון נקי.