יסמין עומרי מבת ים היא אחת מכוכבות הרשת המובילות עם 350 אלף עוקבים בטיקטוק ו131 אלף עוקבים באינסטגרם. עכשיו היא קוטפת קמפיין לחטיפים ומספרת הכל על היחסים עם בן אל תבורי.

 

אושיית הטיקטוק והאינסטגרם המצליחה יסמין עומרי מבת ים זכתה בקמפיין ראשון 

כוכבת הרשת, אושיית הטיקטוק והאינסטגרם המצליחה יסמין עומרי הבת ימית. ממשיכה להצליח. עם 350 אלף עוקבים בטיקטוק ו131 אלף עוקבים באינסטגרם היא גם זכה לפרסומת חדשה. עומרי תככב בקמפיין עבור המותג POOF (פוף), המשיק סדרת חטיפים מלוחים חדשים, לצעירים בשם "Poof Crunch".

עומרי (20), שגדלה בבת ים והפכה להיות אחת הדמויות המסקרנות בעולם הטיקטוק פורצת לראשונה מהמסך הקטן למסך הגדול כשהיא מפגינה את כישורי הריקוד והשירה שלה.

יסמין עומרי, שגדלה כאמור בבת ים, סיפרה על סט הצילומים שהיא סיימה לאחרונה שירות לאומי, מתנדבת במד"א  ובימים אלה עובדת על שינויים חדשים, על מנת  לקחת את הקריירה שלה שלב אחד קדימה.

לאחרונה הוצמדו לה לא מעט שמועות על זוגיות עם בן אל תבורי מהצמד סטטיק ובן אל.

כשנשאלה על בן אל תבורי אמרה יסמין עומר: "אני ובן אל חברים מאוד טובים ואני מעדיפה את זה ככה אני לא חושבת שזה יהיה מעבר, אני בזכות עצמי וזה מה שחשוב".

לצידה של יסמין הצטלמו טקטוקרים נוספים, בניהם: האחיות עלמה וליה ציון שהשתתפו בעונה הראשונה של סווגראז וכיום הן כוכבות טיקטוק עם אלפי עוקבים, ארתור אדליין עם 1 מיליון עוקבים, שני שמואלב וניב חביב.

 

יסמין עומרי
POOF צילומי יסמין עומרי הכוכבת מבת ים צילום אסף לוי

 

יסמין עומרי באינסטגרם- 350,000 עוקבים.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by YASMIN (@yasminomrie)

 

בחוף של בת ים?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by YASMIN (@yasminomrie)