בית הספר למוסיקה ע"ש דוד בן גוריון, בהנהלת חגית איזק, זכה בפרס החינוך המחוזי וכעת עולה לשלב הארצי. 
הפרס הוענק לבית הספר בשל העשייה החינוכית והמקצועית ותהליכי הלמידה המשמעותיים בדגש על החדשנות החינוכית, היוזמות ובניית התהליכים הפדגוגיים, תוך מענה לפרט ויצירת מעטפת הוליסטית לכל ילד וילדה.

ביה"ס הוגש בתחילת השנה ע"י המפקחת לאה גרוס ומנהל אגף החינוך אהרון קצב, לקבלת פרס חינוך בשל העשייה החינוכית ותהליכי הלמידה המשמעותיים. בעקבות ההמלצה שתיארה באופן מפורט את החדשנות החינוכית, היוזמות ואת הבניית התהליכים הפדגוגיים תוך מענה לפרט ויצירת מעטפת הוליסטית לכל ילד וילדה  הגיעה ועדת מחוז ת"א לביקור  התרשמות בבית הספר.

צילום: בית הספר בן גוריון באדיבות דוברות עיריית בת ים

ועדת מחוז ת"א, בהרכב של 7 שופטים, שביקרו בבית הספר בן גוריון, הביעו את התרשמותם הרבה מהתהליכים פורצי הדרך בבית הספר. במהלך ביקורם, נפגשו חברי הועדה עם מנהלת בית הספר חגית איזק, הצוות החינוכי והתלמידים ונחשפו למגוון התכניות הפדגוגיות, שהונהגו בבית הספר, ביניהן: פרויקט המפלצות, יום למידה משחקי שבו הילדים מגיעים ללא ילקוט, למידה סדנאית – למידה לפי קורסים חוויתיים המעודדים יצירתיות בתחומי הדעת הנלמדים, מועצה ירוקה, תוכניות עידוד קריאה, טקס ה"אוסקרים" הבית ספרי ועוד.

הועדה התרשמה מאוד מהעשייה החינוכית המקצועית והעניקה לבית ספר בן גוריון פרס חינוך מחוזי וכעת מעלה את ביה"ס לשלב הארצי.

במהלך הביקור הופיעה מקהלת בית הספר, תלמידים נגנו והביקור הסתיים בשיר משותף של תלמידי כיתה ד' עם קבוצת קשישים ממתנ"ס הבונים שנפגשים באופן קבוע במהלך השנה בפרויקט הקשר הרב דורי.

ראש העיר צביקה ברוט אמר כי זכייתו של בית הספר בן גוריון בפרס החינוך המחוזי מביאה כבוד וגאווה למערכת החינוך בעיר. "אנו משקיעים את מירב המאמצים במטרה להעניק לתלמידים שלנו את החינוך הטוב והמתקדם ביותר. החדשנות החינוכית ותהליכי הלמידה הם משמעותיים בגיבוש חווית ואיכות תהליך הלמידה של התלמידים שלנו".

חגית איזק מנהלת ביה"ס בן גוריון הוסיפה כי ההכנות לפרס עוררו אצלי גאווה על כל העשייה החינוכית האיכותית והמקצועית בבית הספר. החלק המרגש בביקור הועדה היה לשמוע את הילדים והצוות החינוכי מספרים על תהליכי הלמידה המשמעותיים, ולראות את כולם מגויסים ומחויבים לתהליכים ולתוצרי הלמידה".