מבצע תרומת השיער של מרכז הצעירים "בתיה" בשיתוף עם עמותת "זכרון מנחם" הוא פעילות חשובה למען החברה- מבצע גיוס תרומות שיער למען חולי סרטן.

במסגרת מבצע תרומת שיער, הגיעו עשרות מתושבות העיר לתרום משיערן לטובת עמותת "זכרון מנחם".

מבצע הגיוס נערך כחלק מהמאבק למלחמה בסרטן.מרכז הצעירים "בתיה" ידוע בעשייה החברתית וההתנדבותית שלו, הפעם ביוזמה שנולדה מרצון של צעירה בת ימית אחת, אמילי מורגנשטיין שהחליטה לתרום את שיערה וגייסה את מרכז הצעירים ששמחו להפעיל את המתנדבים להפקת אירוע התרמה לעמותת "זכרון מנחם" כאן בבת-ים. ממרכז הצעירים "בתיה" נמסר: היה ערב מרגש ומיוחד, מדהים לראות את ההיענות הנרחבת של צעירים וצעירות, סטודנטים, בני שירות, אמהות ובנות, סבתות ונכדות שלקחו חלק. הדבר המרגש ביותר הוא שהכל התחיל מיוזמה של צעירה בת ימית   והתרחב לכל כך הרבה אנשים. כולם יצאו עם חיוך רחב על הפנים ואנחנו שמחים שנתנו לערב המשמעותי הזה במה.

תושבות בת ים הגיעו לתרום שיער
תרומות שיער לזכרון מנחם קרדיט לעיריית בת ים

תושבות בת ים מכל הגילאים וגווני החברה התגייסו למבצע

לכל אחת סיבה שונה ומיוחדת לתרום את שיערה, אך ההתרגשות והאופטימיות נצפו בעיני כולן. סבתא החולה במחלה הגיעה עם נכדתה. הסבתא התרגשה למראה העשייה הברוכה והרצון לתרום למען החולים והחולות במחלה. נכדתה נועם רם מסרה: "זו לא הפעם הראשונה שאני תורמת.  הפעם היה לי חשוב לעשות את זה בשבילה, זו דרך להראות לה שהיא לא לבד".  אמא צעירה שהגיעה עם בתה שמסתפרת בפעם הראשונה וגידלה את השיער במיוחד לתרומה מסרה: "בכל פעם שיש הזדמנות לעשות משהו טוב אני בעד. היה לי חשוב שגם הבת שלי תיקח חלק. זה חינוך לראות את האחר ולעזור כשאפשר".

לנה לוי, צעירה מהעיר שהגיעה לתרום: "גידלתי את השיער המון זמן כדי לתרום, לא מצאתי אירוע תרומה וכבר קבעתי תור אצל הספר. פתאום ראיתי את הפוסט של עיריית בת ים וישר החלטתי שאני באה. כייף שיש דברים כאלה בעיר". אמילי מורגנשטיין – סטודנטית מהעיר שביקשה לתרום את שערה רצתה לעשות את זה בגדול. לשם כך היא גייסה את מרכז הצעירים שהפיק את אירוע ההתרמה והייתה שותפה לכל אורך הדרך. "אני שמחה שהאירוע יצא לפועל והגיעו כל כך הרבה צעירים. כייף להיות צעירה במרכז ולראות שרעיונות שאתה נותן יוצאים לפועל ויש במה לצעירים בעיר".

תרומות שיער לחולות סרטן
תרומות שיער לזכרון מנחם קרדיט לעיריית בת ים
תרומות שיער לעמותת זכרון מנחם
תרומות שיער לזכרון מנחם קרדיט לעיריית בת ים

גזירת השיער, תספורת ופן בוצעו ע"י הספרים אסי בן ישי ממספרת assimetric. וברוריה דבורה מהמספרה של ברוריה שהתרגשו מהאירוע ושמחו לתרום מכישרונם למען העמותה.