עם חזרת תלמידי בת-ים אל מוסדות החינוך בעיר לאחר הסגר השלישי, המתינו להם גני ילדים ובתי ספר משודרגים, לאחר עבודות שיפוץ ואחזקה נרחבות.

עיריית בת-ים קיימה עבודות שיפוץ נרחבות ביותר במוסדות החינוך בעיר בסגר השלישי

בהובלת מנכ״לית העירייה, יודפת אופק ארזי וממלא מקום ראש העיר אלי יריב בוצעו שיפוצים בעשרות מוסדות חינוך ברחבי העיר, כאשר בכל מקום בוצעו פעולות אחרות על פי הצרכים. הצוותים המקצועיים שמו דגש על יצירת סביבות למידה ומרחבי פעילות פנימיים ובחצרות,  שדרוג מגרשי ספורט, אולמות ספורט , מטבחים ויחידות השירותים בגני הילדים..

השיפוצים כללו בין היתר צביעה פנימית במספר רב של בתי ספר וגני ילדים. שדרוג חצרות בגנים, החלפת מתקנים דשא סינטטי והצללות. התקנת סככות במספר רב של גני ילדים.

החלפת דלתות, החלפות של הגידור, הסורגים מעקות ושערים זאת בנוסף להחלפת גגות במספר בתי ספר.

שדרוג ארזי חול, התקנת ספספלים במרחבים,  צביעת החומות ותיקון ליקויים.

עבודות השדרוג והשיפוץ השנה בוצעו בחשיבה פרגמטית ורוחבית לטווח ארוך. מערכת החינוך העירונית שמה דגש להובלת התלמידים למצוינות. באמצעות למידה חדשנית ומטיבה. המעודדת את התלמידים להישגים גבוהים ולמנהיגות.

ראש העיר צביקה ברוט:" גם בימי הסגר. נעשו מאמצים רבים בכדי לשפץ ולחדש את מוסדות החינוך של תלמדי וילדי העיר. ולהעניק להם סביבה חדשנית. נעימה. וטכנולוגית עם חזרתם ללימודים. במקביל, אנו ממשיכים בהטמעת הטכנולוגיה. ובהוספת כיתות לימוד חדשות וחדשניות. שיובילו אותנו להישגים נוספים."

מנכ״לית העירייה, יודפת אפק ארזי:״אנו ניצלו את ימי הסגר כמו בסגרים הקודמים כדי לבצע עבודות תשתית נרחבות ונמרצות בכל רחבי ואזורי העיר, לרווחת התושבים. במוסדות החינוך שמנו דגש רחב על חידוש ושיפוץ המרחבים כדי התלמידים יחזרו לסביבת למידה נעימה ובטוחה."

עיריית בת-ים קיימה עבודות שיפוץ נרחבות ביותר במוסדות החינוך בעיר בסגר השלישי
נופר ירקון ומצלים צילום: דוברות עיריית בת-ים