קרדיט תמונה shutterstock

כשאנחנו רוכשים רכב חדש או משומש, באופן טבעי, מדובר בהשקעה כלכלית לא קטנה. אפילו אם מדובר ברכב ישן שנמצא כבר הרבה שנים על הכביש, הרי שזה יכול לעלות לנו אלפי שקלים ומעבר לכך. המטרה שלנו היא שהרכב ישרת אותנו בנאמנות, במשך שנים רבות ואנחנו נוכל להיעזר בו, בין אם זה לצרכים פרטיים ובין אם זה לצרכים עסקיים ואחרים.

לכן, נרצה לתחזק ולשמור עליו בצורה הטובה ביותר. לשם כך, ניקח אותו אל המוסכים הטובים ביותר, נתקין את הרכיבים הכי איכותיים ומתקדמים, נדאג לטפל בו באופן קבוע כנדרש, ולעשות כל מה שניתן בשביל שהוא ישרת אותנו כפי שאנחנו מצפים.

אחד הדברים שיכולים לעזור לנו בכך הוא ביטוח מקיף. כידוע, כשאנחנו רוכשים רכב אז עלינו לרכוש פוליסת ביטוח בשביל שנוכל לנהוג בו. המדינה מחייבת אותנו לרכוש ביטוח חובה, ובידינו הבחירה האם לרכוש גם ביטוח מקיף או ביטוח צד ג'. על מנת שנהיה מכוסים בנזק שנגרם גם לרכב שלנו, אז אנחנו צריכים לקנות  ביטוח מקיף שיתאים לתנאים ולצרכים של הרכב.

מה זה ביטוח מקיף?

בשביל להבין את היתרונות של פוליסה זו, אנחנו צריכים להבין את המשמעות של מה היא כוללת. ביטוח מקיף מכסה נזקים הן של הרכב במקרה של תאונה עצמית, וגם עם חלילה נקלעתם לתאונה ויש צורך להפעיל פוליסה במקרה של נזק לצד ג'. יש לציין כי אין התחייבות לחפצים הנמצאים בתוך הרכב.

הביטוח יכול לשמש אותנו, במקרים רבים שיכולים לקרות, בין אם מדובר על חבלות ונזקים ביודעין, וכן במקרים של גניבות, שריפות ותאונות אשר גורמות לרכב להיות במצב של טוטאל לוס.

לפני שאנחנו רוכשים ביטוח מקיף לרכב מומלץ לעשות השוואת מחירים והשוואה בין הפוליסות השונות שחברות הביטוח מציעות לנו. לשם כך, אנחנו יכולים להיעזר ב-Wobi סוכנות ביטוח המובילה בהשוואת ורכישת ביטוחים, שם נוכל לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות עבור חבילות שונות ותהיה לנו אפשרות להחליט איזו פוליסה הכי משתלם לנו לקנות.

5 סיבות מדוע משתלם לקנות ביטוח מקיף

לישון בשקט – כל פוליסת ביטוח נועדה, בסופו של דבר, לאפשר למבוטח לישון בשקט בלילה. ביטוח מקיף מאפשר לנו לישון בידיעה, שאם חס וחלילה קורה משהו לרכב, יש מי שיפצה אותנו על כך.

שימוש עקבי בלי הפסקות – בזכות הביטוח, אנחנו יכולים לאפשר שימוש עקבי ברכב שלנו או במקרה שנידרש, ברכב חלופי. לא נמצא את עצמנו בסיטואציה בה נצטרך לחפש תחליפים אחרים. זאת בהנחה שמדובר בנזק מתאונה או מקרה של גניבה.

מסלולים מותאמים – אנחנו יכולים לרכוש ביטוח מקיף שיתאים לצרכים ולתנאים שלנו. זה יכול להקל עלינו מבחינה כלכלית ומבחינות אחרות.